طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی

چنانچه برای ارائه‌ی محتوای مذهبی، نیاز به وب سایت دارید، ما در آتیس دیزاین شما را برای طراحی سایت مذهبی همراهی می‌کنیم. تیم آتیس دیزاین با ۷ سال تجربه در طراحی سایت، ایده شما را به بهترین نحوه پیاده سازی و اجرا می‌نماید.

یک وب سایت مذهبی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

در طراحی سایت مذهبی باید نکاتی رعایت شود تا حداکثر ورودی را از موتورهای جستجو مانند گوگل جذب کنید. در ادامه به برخی از نکات اشاره می‌کنیم:

طراحی بر اساس معیارهای سئو

رعایت پارامترهای سئو موجب افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل شده که در نتیجه ورودی مخاطب از موتور جستجو را افزایش می‌دهد. همچنین عدم رعایت نکات سئو باعث دریافت نمره‌ی منفی از گوگل شده و حتی ممکن است دامنه کاملا پنالتی شود!

طراحی مدرن و واکنشگرا

در طراحی مدرن تمرکز روی سادگی صفحات بوده و توجه اصلی به محتوا و متن موردنظر خواننده معطوف می‌شود. همچنین صفحات وب سایت مذهبی باید واکنشگرا (Responsive) باشد تا کاربرانی که وب سایت را روی موبایل و تبلت مشاهده می‌کنند نیز در یافتن محصولات مدنظر خود دچار مشکل نشده و نیاز به زوم و جابجایی در جهات مختلف صفحه نباشند.

سرعت بارگزاری صفحات

فقط چند ثانیه تاخیر در لود صفحات می‌تواند منجر به ترک وب سایت از جانب کاربر شود. بنابراین بهینه بودن سیستم مدیریت محتوای وب سایت یکی از فاکتورهای مهم برای جذب مشتری است. استفاده از پلاگین‌های متعدد و عدم توجه به سازگاری آنها با یکدیگر، موجب بروز نتایج نامطلوب می‌گردد.

پشتیبانی

پشتیبانی یکی از ضروری ترین ملزومات بعد از راه اندازی و تحویل وب سایت به مشتری است. سیستم مدیریت محتوا و پلاگین‌ها مرتب نیاز به بروزرسانی دارند. همچنین ممکن است مشکلاتی برای وب سایت رخ دهد که مستلزم شناسایی و رفع عیوب است تا در تعامل مخاطبین با وب سایت وقفه‌ای صورت نپذیرد.

جهت اطلاع از تعرفه و مدت زمان لازم برای طراحی سایت خود، فرم ثبت درخواست را تکمیل نمائید.